//Autokozmetika

Autokozmetika

 • AKTÍVNE ČISTENIE ANTISTATICKÉ ÚČINKY EFEKTÍVNA OCHRANA Čistiaci prostriedok na sklo a zrkadlo. Odstraňuje mastnotu, smog, nikotín, hmyz a zvyšky vosku. Zanecháva dokonalý lesk bez šmúh a je prijemne parfumovaný. Čistiaca odmasťovacia pena ma silné rozpušťacie vlastnosti.
  Použitie: Naneste rovnomerne na akýkoľvek druh skla alebo zrkadla a potom dosucha vyutierajte suchou handričkou alebo hodvábnym papierom.
 • AKTÍVNE ČISTENIE

  ANTISTATICKÉ ÚČINKY

  EFEKTÍVNA OCHRANA Čistiaci prostriedok na sklo a zrkadlo. Odstraňuje mastnotu, smog, nikotín, hmyz a zvyšky vosku. Zanecháva dokonalý lesk bez šmúh a je prijemne parfumovaný. Čistiaca odmasťovacia pena ma silne rozpúšťacie vlastnosti
  Použitie: Naneste rovnomerne na akýkoľvek druh skla alebo zrkadla a potom dosucha vyutierajte suchou handričkou alebo hodvábnym papierom.
  KBÚ-DX Čistič na okná,sprej CLP2016 Tech.list-DX Čistič na okná,sprej
 • ZLEPŠUJE VIDITEĽNOSŤ POČAS DAŽĎA
   
  PÔSOBÍ ANTISTATICKY
   
  JEDNODUCHÉ POUŽITIE 
   
  Zlepšuje viditeľnosť v mokrom počasí, počas hmly a pri snežení! DYNAMAX Rain off funguje na báze technológie zlučovania sa dažďových kvapiek pre zvýšenie viditeľnosti počas jazdy bez použitia stieračov. Odpudzuje dážď tým, že spôsobí zlúčenie sa kvapiek. Znižuje priľnavosť nečistôt a hmyzu, napomáha ku vyhľadeniu mikroskopických škrabancov na skle a znižuje odrazy svetla na týchto miestach.Tento antistatický prostriedok tiež znižuje tvorbu námrazy a zabraňuje jej opätovnému vzniku.
  Použitie: Rýchle a jednoduché použitie - stačí nastriekať a vyleštiť. Nastriekajte priamo na očistený a suchý povrch skla vozidla a utrite suchou utierkou zo 100% bavlny alebo mikrovlákna. Taktiež nepolykarbonátové svetlomety môžu byť ošetrené. Renovuje vzhľad vonkajších plastových častí ako sú nárazníky alebo iné. Nepoužívajte na lakované diely. Znižuje funkčnosť výrobkov na báze etanolu.
  KBÚ-DX Tekutý stierač,rozpr. CLP2016 Tech.list-DX Tekutý stierač,rozpraš.zm
 • ÚČINNÝ ODSTRAŇOVAČ ĽADU
  JEDNODUCHÉ POUŽITIE
  EFEKTÍVNA OCHRANA
   
  Prípravok je určený na pohodlné odstránenie ľadu a námrazy z okien automobilov. Stačí nastriekať na zamrznuté okná a nechať chvíľu pôsobiť. Po roztopení námrazy utrite handrou alebo stierkou do sucha. Na zabezpečenie maximálnej účinnosti prípravku sa odporúča uchovávať nádobu pri izbovej teplote.
  KBÚ-DX DE ICER Rozmr.okien CLP 2016 Tech.list-DE ICER rozmrazovač okien https://www.dynamaxoil.com/odstranenie-ladu-z-celneho-skla-rychlo-a-bez-namahy/
 • VYSOKO LEŠTIACI ÚČINOK
   
  OŽIVUJE FARBY
   
  OBZVLÁŠŤ ŠETRNÝ K LAKU
  Vysoko koncentrovaný pH neutrálny autošampón s bohatým penovým efektom. Čistí, odmasťuje a nezanecháva žiadne zvyšky. Je zvlášť šetrný k laku a plastovým častiam auta, ľahko oplachovateľný a odolný voči tvrdej vode. Zanecháva vysoký lesk. Určený najmä na ručné umývanie. Ručné umývanie predlžuje životnosť autolakov .
  Použitie: Prípravok sa riedi s vodou v pomere 1:200. Pomocou špongie umyť znečistený povrch a opláchnuť čistou vodou.
 • VYSOKO LEŠTIACI ÚČINOK
   
  OBSAHUJE OCHRANNÝ VOSK
   
  OBZVLÁŠŤ ŠETRNÝ K LAKU
  Autošampón s vysoko leštiacim účinkom s obsahom ochranných voskov vhodný na každý typ autolaku vrátane metalízy. Prostriedok je jemný k laku, rýchlo oplachovateľný a schnúci, ktorý zanecháva povrch čistý so zvlášť vysokým leskom.
  Použitie: 50 g autošampónu rozpustiť v 5-6 l vody (riedenie 1:100), vytvoriť bohatú penu. Naniesť špongiou na znečistený povrch a potom opláchnuť čistou vodou.
    KBÚ-DX Autošampón s voskom CLP2016 Tech.list-DX Autošampón s voskom
 • VYSOKO LEŠTIACI ÚČINOK
   
  OBSAHUJE OCHRANNÝ VOSK
   
  OBZVLÁŠŤ ŠETRNÝ K LAKU
   
  Unikátny tekutý prípravok na leštenie plastových dielov založený na báze prírodných voskov a silikónu, ktoré vynovujú a oživujú materiály z plastu, dreva, gumy, či mramoru. Je antistatický a znižuje usadzovanie prachu. S jeho jednoduchou použiteľnosťou je ideálny pre starostlivosť a krásu automobilov, motocyklov, domy, karavany, atď.
  Použitie: Nastriekajte na čistú handričku a rozotrite.
 • AKTÍVNE ČISTENIE
   
  ÚČINNÁ OCHRANA
   
  ZABRAŇUJE KORÓZII
  Vysokoúčinný produkt na čistenie chrómovaných, poniklovaných a hliníkových diskov kolies. Obsahuje účinné látky zabraňujúce korózii. Jednoduché a ľahké použitie. Zanecháva povrch s vysokým leskom, čistý a jasný.
  Použitie: Aplikujte, nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a opláchnite. Nepoužívajte na špeciálne, alebo natreté disky a na puklicové kryty z plastu. Vyhnite sa aplikácií na brzdové diely.
 • AKTÍVNE ČISTENIE
   
  ÚČINNÁ OCHRANA
   
  OŽIVENIE VZHĽADU
  Vysokoaktívny roztok čistí a oživuje všetky druhy pneumatík. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu rozpúšťa nečistoty a tak dodá pneumatikám nový lesk. Prípravok dlhodobo ošetruje a chráni
  pneumatiky pred opotrebovaním, popraskaním a vznikom trhlín. Doporučujeme nanášať na suchú pneumatiku.
  Použitie: Nastriekajte priamo na čistý povrch a nechajte zaschnúť.
 • AKTÍVNE ČISTENIE
   
  ÚČINNÁ OCHRANA
   
  OŽIVENIE VZHĽADU
  Penový čistič na pneumatiky – pena na čistenie a oživenie farby pneumatík. Chráni proti poveternostným vplyvom. Obsahuje silikóny. Neobsahuje rozpúšťadlá. Môže byť aplikovaný na mokrých pneumatikách. Aerosól skladujte pri izbových teplotách. Vhodná teplota pre použitie: 5 – 30 ° C.
  Použitie: Pred použitím pretrepte. Vyhnite sa aplikácii na brzdové diely. Aplikujte v tenkej vrstve, rovnomerne po bokoch pneumatiky. Nie je vhodný pre dvojkolesové vozidlá.
 • EFEKTÍVNE ČISTENIE JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA ÚČINNÉ PÔSOBENIE Špeciálny čistiaci prostriedok odstraňujúci zvyšky hmyzu zo skiel a karosérie. Nespôsobuje žiadne poškodenie. Príjemne parfumovaný. Použitie: Nastriekajte, špongiou rozotrite a opláchnite.
  https://www.dynamaxoil.com/odstranovac-hmyzu-je-v-lete-nevyhnutna-vec/
 • ZRKADLOVÝ EFEKT ODSTRAŇUJE ŠKRÁBANCE Polish and wax je kombinácia leštiacej pasty s vysokým leštiacim účinkom a vynikajúcou ochranou laku bez šmúh. Quick Wax je možné použiť na všetky typy laku. Odstraňuje malé a stredné škrabance a ochraňuje  farbu bez šmúh po dobu niekoľkých týždňov. Quick Wax je možné použiť veľmi jednoducho, rýchlo a ľahko ručne alebo leštičkou na auto. Použitie: Vozidlo musí byť umyté a z laku odstránené všetky nečistoty. Aplikáciu je možné vykonať na suché alebo mierne vlhké vozidlo. Nepoužívať na horúce povrchy a auto by nemalo stáť v páliacom slnku. Quick Wax nanesieme na špongiu alebo leštiacu handričku a leštíme v krúživých pohyboch na čiastočných plochách, cca. 0,5 - 1 m². Potom ich vyleštíme s čistou a suchou utierkou. Opakujeme tento postup, kým nevyleštíme celú plochu auta.   KBÚ-DX Polish & Wax CLP 2017 Tech.list DX Polish & Wax

Autokozmetika DYNAMAX predstavuje široké portfólio produktov, ktoré sa postarajú o bezchybnú čistotu auta s vynaložením minimálneho úsilia. Účinné čističe okien a autoskiel poľahky zvládnu mastnotu, vosk a zvyšky hmyzu a čistiace prípravky na lak auta zabezpečia dlhotrvajúcu ochranu pomocou laku na auto, vosku na auto či šampónu, ktorého účinky overilo množstvo spokojných motoristov. Kvalitná kozmetika DYNAMAX pre interiér automobilu starostlivo ošetrí kožu a poťahy na sedadlách a hravo si poradí i s mastnotou na palubovke. Čistiace prostriedky na auto neobchádzajú ani časti auta, ktoré na prvý pohľad čistenie nevyžadujú. Efektívne a cenovo dostupné oleje, spreje, vosky, gély a pasty sa postarajú dokonca aj o čisté pneumatiky, karburátor či brzdy každého automobilu.