//Zaväzujeme sa k Excelencii s Certifikátom EELQMS

Prečo si vybrať DYNAMAX motorové oleje?

Certifikovaná kvalita a spoľahlivosť
Naše produkty teraz nesú prestížne označenie EELQMS, Európskeho systému kvality pre mazivá, ktoré zaručuje najvyšší štandard výroby a vývoja. Certifikát EELQMS je dôkazom našej neustálej snahy o dosahovanie globálnej excelencie.

Dlhšia životnosť vášho motoru
Motorové oleje DYNAMAX, certifikované podľa EELQMS, zabezpečujú lepšiu ochranu motorov, čím predlžujú ich životnosť a optimalizujú výkon. Toto všetko znižuje potrebu častých servisných prehliadok a opráv.

Vysoká účinnosť a nižšia spotreba
Naše oleje spĺňajú prísne testy na účinnosť a minimálny vplyv na životné prostredie. Použitím našich produktov sa môžete spoľahnúť na zníženie spotreby oleja a paliva, čo vedie k menším prevádzkovým nákladom a ekologickejšej jazde.

Podpora pre váš pokoj
Pri výbere oleja DYNAMAX s certifikátom EELQMS získate nielen produkt vysokej kvality, ale aj odbornú podporu a servis. Náš tím je pripravený pomôcť s výberom najlepšieho riešenia pre váš motor a zabezpečiť, aby ste mali z našich produktov maximum.

Zažite rozdiel s DYNAMAX – kde kvalita stretáva inováciu.


Viac o EELQMS

The European Engine Lubricant Quality Management System (EELQMS) je dobrovoľný systém riadenia kvality motorových mazív automobilov. Bol vyvinutý spoločnosťami ACEA, ATC a ATIEL. Systém je navrhnutý tak, aby pomáhal obchodníkom pri zabezpečovaní kvality mazív a ich výkonnostných špecifikácií.

Je to potvrdením, že DYNAMAX vyvíja a vyrába také motorové mazivá, ktoré zahŕňajú rôzne normy, testovacie metódy a postupy spolu s priemyselnými kódexmi praxe. Znamená tiež záväzok zabezpečiť pravidelný a nezávislý audit procesu vývoja a výroby.

Poskytuje podrobný proces a štruktúru pre podpornú dokumentáciu zahŕňajúcu vývoj, výrobu a overovanie výkonnosti mazív. EELQMS je jediný systém, ktorý možno použiť na podporu výkonnostných tvrdení podľa európskych špecifikácií ACEA Oil Sequences.

Zoznam účastníkov EELQMS a takisto aj DX nájdete na https://www.sail-europe.eu/registrations/lubricant-marketers#d

Stránky sytému kvality: http://www.eelqms.eu/

Certifikáty a schválenia Dynamax: https://www.dynamaxoil.com/certifikaty-a-schvalenia/

2024-06-24T16:33:45+02:00