/, Sponzoring/Tradičný záver sezóny I KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021

Tradičný záver sezóny motoristického športu na Slovensku sa niesol v duchu výnimočností. Kesko Mobile Auto Show 2021 sa môže pýšiť hneď dvomi zaujímavosťami. V areáli pretekárskeho okruhu Slovakia ring v Orechovej Potôni sa 12. – 13. novembra 2021 zišlo rekordných 84 štartujúcich jazdcov a s vozidlami najnovšej špecifikácie Rally2 ich štartovalo až 15. Je nutné podotknúť, že toto číslo by mohlo byť ešte oveľa vyššie, ale účasť českých posádok bola nižšia z dôvodu konania sa posledného kola českého rally šampionátu, ktorý sa uskutočnil v rovnakom termíne. Nie je výnimkou, že za volantom pretekárskeho vozidla nájdeme známu osobnosť, športovca  alebo tvár show biznisu, tento krát to ale výnimkou je. Sedadlo spolujazdca jedného zo súťažiacich automobilov obsadil  minister obrany Slovenskej republiky – Jaroslav Naď. Podmienky na trati boli naozaj náročné kvôli sychravému, upršanému počasiu s nízkymi teplotami. Organizátori sa postarali aj o dodatočnú zábavu, keď navýšili počet ostrých kilometrov podmienkou odjazdiť dvojicu rýchlostných skúšok hneď 2-krát. Podujatie vystrelilo na výbornú a my sa už teraz tešíme na novú sezónu a skvelé príležitosti, ktoré nám zaručene prinesie. Ostáva nám už len pevne veriť, že sa globálna pandemická situácia dostane pod kontrolu a nič nebude brániť v tom, aby sme sa opäť stretli na trati, či v depe.

Odkaz na oficiálnu výsledkovú a informačnú listinu nájdete tu.