//Power Tuning Party Zlaté piesky 2016

Už po štvrtý krát sa zišli majitelia garážových miláčikov v Bratislave na Zlatých Pieskoch. Fanúšikovia “iných” áut sa stretli opäť na parkoviskách nákupného centra Shopping Palace v sobotu 23.júla, aby návštevníkom ukázali výsledok ich prekrásnej záľuby trávenia času v dielňach, s cieľom voziť sa jedinečných kárach. Vystavené štvorkolesové sny prekypovali rôznorodosťou – našli sa tu prekopané leštenky, zriedkavé americké svalnáče, reinkarnované socialistické kúsky, zabedňované audio šialenstvá, ale aj decentne vyladené, štýlové “streetovky”. Dokopy sa tu zišlo vyše 150 zaujímavých exponátov, ktoré si popozeral mnohotisícový dav divákov.

Upravené autá zo Slovenska, Čiech a Rakúska dorazili do areálu okrem pohodového strávenia slnečného dňa so spriaznenými dušami aj s cieľom súťaženia v rámci 5.kola slovenského seriálu Car Fans Cup 2016. Odborná porota hodnotila vozidlá zaradené do 11-tich kategórií a rozdala celkovo 35 zaslúžených trofejí. Navyše ako je tomu už zvykom, súťažné triedy CFC boli opäť doplnené o viaceré zaujímavé kategórie vypísané redakciou časopisu Power magazine. Podujatie Power Tuning party bolo samozrejme aj tento krát bezplatné a návštevníkom ponúklo pestrý program.
Hneď na úvod autá vchádzali cez štýlovú vstupnú DYNAMAX bránu. Pri bráne sa nachádzal DYNAMAX stánok s kompletným portfóliom, darčekmi pre zákazníkov. Návštevníci mali k dispozícií aj trenažér rseat RS1, kde si mohli natrénovať svoje zručnosti.
Krátky zostrih si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=yM-Mtp-YU4M
2018-08-09T13:42:33+00:00