//Opäť sme v Nitre žiarili!

Opäť sme v Nitre žiarili!

Ani tento rok sme si nenechali ujsť tradičný veľtrh Autosalón Autoshow 2019, ktorý sa konal od 3. do 6. októbra 2019 na národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Tento už 26. ročník prehliadky osobných, úžitkových a nákladných automobilov, dopravnej techniky, auto-príslušenstva a servisnej i garážovej techniky priniesol ako každoročne okrem množstva horúcich noviniek od rôznorodých vystavovateľov aj pestrý sprievodný program a hlavne skvelú, pohodovú atmosféru, ktorú sme si spolu s vami ako jeden z 202 vystavovateľov tohto podujatia mohli vychutnať. V našom zlatom stánku sme pre vás pripravili súťaže o množstvo zaujímavých cien, ktoré vyčarili úsmev na tvári nejednému z Vás. O úsmev v našom stánku určite nebola núdza, rozdávali ho aj naše krásne DYNAMAX slečny, s ktorými si množstvo z vás a verte, že vás bolo naozaj mnoho, zvečnilo tento moment. Krásne slečny, milý, odborný personál a už z diaľky pozorovateľný jagajúci sa stánok plný produktov prémiovej kvality bol zaručený recept k tomu, aby sa k nám prišlo pozrieť neuveriteľných viac ako 164-tisíc z vás. Aby toho nebolo málo, v spolupráci so SLÁDEČKA MOTORSPORT ste si ako jedni z mála mohli na vlastné oči pozrieť ako vyzerá skutočný okruhový špeciál z blízka.

dynamax hostes girls

Množstvo z našich produktov si našlo cestu k vám domov prostredníctvom súťaži určených len a len pre vás účastníkov. Možností sa naskytlo hneď niekoľko. Od výhry v búrlivom kolese šťastia, cez losovanie hlavnej výhry balík celoročnej starostlivosti Dynamax v tombole, až po sériu sponzorských balíčkov, ktoré boli súčasťou hlavného losovania v rámci podujatia Autosalón Autoshow 2019 pod záštitou výstaviska Agrokomplex 2019 v Nitre.

loterry, raffle, ticket

 

S Dynamaxom neustále sledujeme nové trendy, nadväzujeme nové kontakty a snažíme sa zákazníkom priniesť vždy niečo nové, čoho dôkazom ste vy, naši verní partneri a spokojní zákazníci.

partners, discussion, meeting

2019-10-15T11:09:48+00:00