//Odstraňovač hmyzu je v lete nevyhnutná vec

Odstraňovač hmyzu

V zime sme hromžili nad mrazmi a škrabaním ľadu zo skiel, v letnom období prichádza opačný problém. Množstvo hmyzu, ktorý je súčasťou každej dlhšej rýchlejšej jazdy. Vyzerá na aute odporne, keď je ho veľa na skle, jeho priehľadnosť značne klesá a kyseliny z nich dokážu poškodiť lak nárazníka či kapoty, ako ho na karosérii necháte dlhšie než pár hodín. Odstraňovač hmyzu DYNAMAX INSECT REMOVER pomôže jednoducho sa zbaviť nepekných stôp na karosérii a skle. Odporúčame ho používať pravidelne. Trvá to len pár minút.

 

DYNAMAX INSECT REMOVER – Odstraňovač hmyzu poslúži na čistenie svetiel, nárazníkov, mriežok chladiča a kapoty. Prosto všetkých častí auta, ktoré hmyz jazdou znečistí.

Odstránenie hmyzu z nalakovaných častí karosérie je veľmi otravné. Stačí nechať auto deň na silnom slnku a už môžete mať problém. Silnejšie tlačenie pri čistení povedzme len vodou celkom nepomôže. Naopak často to vec zhorší. Môže sa totiž stať, že lak poškriabete a bude nutné jeho prvostupňové leštenie.

Naše výrobky používajú azda najlepší rozprašovač v brandži. Funguje v každej polohe, bez ohľadu v akom uhle a sklone nádobu držíte. Vždy zaručene strieka, aj keď je v nádobe už menej emulzie. Preto má nádoba označenie 360°. Funguje skvelo, čo mnohé konkurenčné výrobky nedokážu.

Preto je najlepšie po dlhšej jazde po diaľnici, alebo rýchlejšej jazde čím skôr použiť odstraňovač hmyzu. Nezaberá veľa miesta a teraz cez leto je vhodné mať ho po ruke v aute podobne, ako v zime vozíte škrabku či zmes do ostrekovačov. DYNAMAX INSECT REMOVER pomôže s problémom, ktorý motoristov sprevádza až pol roka, od mája do októbra.

Výhodou produktu je jeho jednoduchá aplikácia. Prípravok nastriekate z fľaštičky priamo na miesta s výskytom mušiek a hmyzu. Chvíľku počkajte, kým prípravok zaúčinkuje (približne 2 minúty, následne stačí jemná špongia na ich odstránenie a spolu s vodou spláchnuť všetku špinu. Pozor! Nikdy na karosériu netlačte, ani nešúchajte miesta nasucho. Poškodíte si lak. Ak sa na prvýkrát proces nepodarí celkom, lebo ste to dlhšie nerobili a zaschnutého hmyzu je ozaj veľa, zopakujte to.
Odstraňovač hmyzu je vhodný čistič aj na okná a sklá.
2019-06-10T15:01:25+00:00