Exteriér

 • VYSOKO LEŠTIACI ÚČINOK
   
  OŽIVUJE FARBY
   
  OBZVLÁŠŤ ŠETRNÝ K LAKU
  Vysoko koncentrovaný pH neutrálny autošampón s bohatým penovým efektom. Čistí, odmasťuje a nezanecháva žiadne zvyšky. Je zvlášť šetrný k laku a plastovým častiam auta, ľahko oplachovateľný a odolný voči tvrdej vode. Zanecháva vysoký lesk. Určený najmä na ručné umývanie. Ručné umývanie predlžuje životnosť autolakov .
  Použitie: Prípravok sa riedi s vodou v pomere 1:200. Pomocou špongie umyť znečistený povrch a opláchnuť čistou vodou.
 • VYSOKO LEŠTIACI ÚČINOK
   
  OBSAHUJE OCHRANNÝ VOSK
   
  OBZVLÁŠŤ ŠETRNÝ K LAKU
  Autošampón s vysoko leštiacim účinkom s obsahom ochranných voskov vhodný na každý typ autolaku vrátane metalízy. Prostriedok je jemný k laku, rýchlo oplachovateľný a schnúci, ktorý zanecháva povrch čistý so zvlášť vysokým leskom.
  Použitie: 50 g autošampónu rozpustiť v 5-6 l vody (riedenie 1:100), vytvoriť bohatú penu. Naniesť špongiou na znečistený povrch a potom opláchnuť čistou vodou.
        KBÚ-DX Autošampón s voskom CLP2016 Tech.list-DX Autošampón s voskom
 • VYSOKO LEŠTIACI ÚČINOK
   
  OBSAHUJE OCHRANNÝ VOSK
   
  OBZVLÁŠŤ ŠETRNÝ K LAKU
   
  Unikátny tekutý prípravok na leštenie plastových dielov založený na báze prírodných voskov a silikónu, ktoré vynovujú a oživujú materiály z plastu, dreva, gumy, či mramoru. Je antistatický a znižuje usadzovanie prachu. S jeho jednoduchou použiteľnosťou je ideálny pre starostlivosť a krásu automobilov, motocyklov, domy, karavany, atď.
 • AKTÍVNE ČISTENIE
   
  ÚČINNÁ OCHRANA
   
  ZABRAŇUJE KORÓZII
  Vysokoúčinný produkt na čistenie chrómovaných, poniklovaných a hliníkových diskov kolies. Obsahuje účinné látky zabraňujúce korózii. Jednoduché a ľahké použitie. Zanecháva povrch s vysokým leskom, čistý a jasný.
  Použitie: Aplikujte, nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a opláchnite. Nepoužívajte na špeciálne, alebo natreté disky a na puklicové kryty z plastu. Vyhnite sa aplikácií na brzdové diely.
 • AKTÍVNE ČISTENIE
   
  ÚČINNÁ OCHRANA
   
  OŽIVENIE VZHĽADU
  Vysokoaktívny roztok čistí a oživuje všetky druhy pneumatík. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu rozpúšťa nečistoty a tak dodá pneumatikám nový lesk. Prípravok dlhodobo ošetruje a chráni
  pneumatiky pred opotrebovaním, popraskaním a vznikom trhlín. Doporučujeme nanášať na suchú pneumatiku.
  Použitie: Nastriekajte priamo na čistý povrch a nechajte zaschnúť.
 • AKTÍVNE ČISTENIE
   
  ÚČINNÁ OCHRANA
   
  OŽIVENIE VZHĽADU
  Penový čistič na pneumatiky – pena na čistenie a oživenie farby pneumatík. Chráni proti poveternostným vplyvom. Obsahuje silikóny. Neobsahuje rozpúšťadlá. Môže byť aplikovaný na mokrých pneumatikách. Aerosól skladujte pri izbových teplotách. Vhodná teplota pre použitie: 5 – 30 ° C.
  Použitie: Pred použitím pretrepte. Vyhnite sa aplikácii na brzdové diely. Aplikujte v tenkej vrstve, rovnomerne po bokoch pneumatiky. Nie je vhodný pre dvojkolesové vozidlá.
 • EFEKTÍVNE ČISTENIE JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA ÚČINNÉ PÔSOBENIE Špeciálny čistiaci prostriedok odstraňujúci zvyšky hmyzu zo skiel a karosérie. Nespôsobuje žiadne poškodenie. Príjemne parfumovaný. Použitie: Nastriekajte, špongiou rozotrite a opláchnite.       DYNAMAX Odstraňovač hmyzu, rozpr. (KBÚ, CLP2016) DYNAMAX Odstraňovač hmyzu, rozpr. (TL, 2018)
  https://www.dynamaxoil.com/odstranovac-hmyzu-je-v-lete-nevyhnutna-vec/
 • ZRKADLOVÝ EFEKT ODSTRAŇUJE ŠKRÁBANCE Polish and wax je kombinácia leštiacej pasty s vysokým leštiacim účinkom a vynikajúcou ochranou laku bez šmúh. Quick Wax je možné použiť na všetky typy laku. Odstraňuje malé a stredné škrabance a ochraňuje  farbu bez šmúh po dobu niekoľkých týždňov. Quick Wax je možné použiť veľmi jednoducho, rýchlo a ľahko ručne alebo leštičkou na auto. Použitie: Vozidlo musí byť umyté a z laku odstránené všetky nečistoty. Aplikáciu je možné vykonať na suché alebo mierne vlhké vozidlo. Nepoužívať na horúce povrchy a auto by nemalo stáť v páliacom slnku. Quick Wax nanesieme na špongiu alebo leštiacu handričku a leštíme v krúživých pohyboch na čiastočných plochách, cca. 0,5 - 1 m². Potom ich vyleštíme s čistou a suchou utierkou. Opakujeme tento postup, kým nevyleštíme celú plochu auta.   KBÚ-DX Polish & Wax CLP 2017 Tech.list DX Polish & Wax
 • RÝCHLA STAROSTLIVOSŤ O LAK VHODNÝ PRE VŠETKY FARBY Rýchla a jednoduchá starostlivosť o laky všetkých typov vozidiel. Zanecháva vysoký lesk aj pri tmavých a citlivých farbách. Použitie: nastriekajte priamo na lak vozidla, následne vysušte s čistou utierkou. DYNAMAX Vosk v spreji, rozpr. (KBÚ, CLP2018) DYNAMAX Vosk v spreji, rozpr. (TL, 2018)

Profesionálna autokozmetika produktovej rady DYNAMAX pre exteriér vozidiel prináša čistiace prípravky na lak auta, pomocou ktorých jednoducho dosiahnuť dokonalý lesk a dlhotrvajúcu ochranu laku. Kvalitný vosk na auto a autošampón šetrný k laku zvládnu čistenie, ošetrenie povrchov exteriéru a napokon i samotné voskovanie auta bez nežiadúcich šmúh s výsledkom, ktorý zaručuje spokojnosť a vysoký štandard autokozmetiky.