//Jazdíme na DYNAMAX! // SouthWays Motorsport #31

Jazdíme na DYNAMAX! // SouthWays Motorsport #31

Podporujeme talenty na ceste za úspechmi.

DYNAMAX sa stále snažíme posúvať hranice našej prezentácie doma aj v zahraničí, no nie len v regáloch najbližších servisov, ale aj na bojisku, v tomto prípade na rozžhavenom asfalte európskych okruhov. Napriek nie veľmi priaznivej aktuálnej situácií v oblasti konania auto-moto podujatí, aj tento rok pokračujeme v spolupráci s talentovaným jazdcom a vlogerom, ktorého môžete poznať najmä z českej drift scény. Je ním Dominik Kouba, vicemajster Českej republiky v kategórii SEMI-PRO v Czech Drift Series, zástupca týmu SouthWays Motorsport so štartovným číslom #31. Dominik sa zúčastňuje automobilových pretekov v špecifickej kategórií riadeného, kontrolovaného šmyku, ktorá nesie názov DRIFT. Pre tento druh automobilového športu  je mimo špecificky upravených áut charakteristická najmä vôňa spálených pneumatík, oblaky dymu a kúsky pneumatík odletujúcich z kolies nadupaných áut, ktorých výkonnostné limity siahajú v niektorých prípadoch neuveriteľne vysoko.  Inak to nie je ani v prípade závodného špeciálu Dominika Koubu, v podaní BMW E36 344i V8 Turbo. Špeciál, ktorý Dominik nazýva aj “Karkulka“, aktuálne prešiel neuveriteľnou prestavbou a je pripravený zabojovať o vrcholové priečky tejto sezóny.

Drift Team

„Drifty mě chytli v roce 2015 na jednom z posledním závodě kde jsem se byl podívat , v roce 2016 jsem odjezdil s růžovou e36 325i Rockstáár povedlo se mi párkrát umístit na stupních vítězů , v roce 2017 odježděno na červené e36 344i V8 ,v celkovém umístění na konci roku jako 3tí Gymkhana PRO , a jako 5tý v Semi-Pro kategorii driftů , uvidíme co přinese další rok a nově postavená e36 344i TURBO :)“

zdroj: drifting.cz


Viac o bodových hodnoteniach, umiestneniach a úspechoch Dominika Koubu sa môžete dozvedieť prostredníctvom jeho profilu jazdca. Dominik je známy aj svojou činnosťou na sociálnych médiách ako vloger. Svojim fanúšikom rád dopraje pohľad do zákulisia prestavby svojho závodného špeciálu, či priebehu jednotlivých podujatí. Svojim obsahom motivuje tisíce ľudí, ktorí sa o tento druh moto-športu zaujímajú a ponúka im mnohokrát hodnotné rady a názorné ukážky ako môžu efektívne pracovať na svojich vlastných projektoch.

Tešíme sa na priebeh spolupráce a pevne veríme, že spoločne dosiahneme vytúžené výsledky.
#dynamaxmotoroils #southwaysmotorsport

2020-04-24T19:44:49+00:00