/, Sponzoring/Cyklisti CK Dynamax na SP horských bicyklov

Slovenský pohár horských bicyklov MTB
Slovenský pohár Cross – Country 2022

Poslednú májovú sobotu sa v Drozdove pri Novej Bani uskutočnilo 2. kolo Slovenského pohára horských bicyklov MTB Slovenský pohár Cross – Country 2022. Zastúpenie na pretekoch mali i cyklisti Cyklo Klubu Dynamax Nitra. Najlepší výsledok dosiahol Daniel Hula, ktorý sa po prestávke vrátil opäť do súťažného kolotoča. Ako bývalý slovenský reprezentant v horskej cyklistike zužitkoval svoje skúsenosti a vybojoval si 2. miesto v kategórii masters A. Nová posila klubu Tomáš Suchár skončil 7. V kategórii masters B obsadil Peter Koňoš nepopulárne 4. miesto, Peter Bahorec bol 7. a nový člen klubu Marek Michalík obsadil 14. miesto.

Cyklisti Cyklo Klubu Dynamax Nitra pre štartom 2. kola SP horských bicyklov v Drozdove.

2022-06-09T14:02:30+02:00