///Zimné zmesi do ostrekovačov

Zimné zmesi do ostrekovačov

 • Je vysoko účinná, celoročná mrazuvzdorná kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel.

  DYNAMAX Screenwash -20 °C je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov automobilov. Spoľahlivo odstraňuje zo skla automobilu mastnotu a iné nečistoty. Chráni ostrekovací systém pred zamŕzaním a vytváraním vodného kameňa. Zlepšuje viditeľnosť počas nepriaznivého zimného počasia. DYNAMAX Screenwash -20 °C sa používa neriedený alebo po nariedení podľa tabuľky.

  Doporučené pomery riedenia: Neriedený - použitie do -20°C;

  5 dielov DYNAMAX Screenwash -20 °C: 1 diel voda -použitie do -15°C

  5 dielov DYNAMAX Screenwash -20 °C: 2 diely voda - použitie do -10°C

  5 dielov DYNAMAX Screenwash -20 °C: 8,5 dielu voda - použitie do -5°C
    KBÚ-Dynamax Screenwash -20 CLP 2016 Tech.list Dynamax Screenwash -20
 • Nemrznúci koncentrát je vysokoúčinná náplň do ostrekovačov automobilov. Zo skla automobilu spoľahlivo odstraňuje mastnotu a iné nečistoty. Chráni ostrekovací systém pred zamŕzaním až do -40°C a vytváraním vodného kameňa. Zlepšuje viditeľnosť počas nepriaznivého počasia. Spríjemňuje jazdu. Zvyšuje bezpečnosť jazdy v zimnom období.

  Kvapalina do ostrekovačov sa plní do zásobnej nádržky ostrekovača a podľa potreby sa aplikuje na čelné sklo automobilu, pri slabších mrazoch sa riedi podľa tabuľky. Pri riedení odporúčame použiť demineralizovanú vodu DYNAMAX alebo kvalitnú pitnú vodu.

  Doporučené pomery riedenia:

  Neriedený - použitie do -40°C

  1,5 dielu DYNAMAX Screenwash -40 °C : 1 diel voda - použitie do -21°C

  1 diel DYNAMAX Screenwash -40 °C : 1 diel voda - použitie do -17°C
    KBÚ-Dynamax Screenwash -40 CLP 2016 Tech.list Dynamax Screenwash -40
 • Je vysoko účinná, celoročná mrazuvzdorná kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
  DYNAMAX SCREENWASH je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov automobilov. Spoľahlivo odstraňuje zo skla automobilu mastnotu a iné nečistoty. Chráni ostrekovací systém pred zamŕzaním a vytváraním vodného kameňa. Zlepšuje viditeľnosť počas nepriaznivého zimného počasia.
 • Je vysoko účinná nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel. Neobsahuje metanol, vďaka čomu je obzvlášť šetrná k laku a svetlometom.
 • Je vysoko účinná nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel. Neobsahuje metanol, vďaka čomu je obzvlášť šetrná k laku a svetlometom.
 • Je vysoko účinná nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel, s certifikátom DEKRA Seal. Výnimočný produkt so schválením DEKRA, jediný na slovenskom trhu. Neobsahuje metanol, vďaka čomu je obzvlášť šetrná k laku a svetlometom.   KBÚ-Dynamax Screenwash -20 CLP 2016 Tech.list Dynamax Screenwash -20
 • + PRÍJEMNÁ A OSVIEŽUJÚCA VÔŇA + AKTÍVNA OCHRANA SVETLOMETOV Nemrznúca zmes do ostrekovačov automobilov. Spoľahlivo odstraňuje zo skla a svetlometov automobilu mastnotu a iné nečistoty. Chráni ostrekovací systém automobilu pred zamŕzaním a vytváraním vodného kameňa. Zlepšuje viditeľnosť počas nepriaznivého zimného počasia. Zmes je šetrná k vašim svetlometom.   KBÚ-Dynamax Screenwash -30 Homola CLP2017 Tech.list Dynamax Screenwash -30 Homola

Nemrznúca zmes do ostrekovačov DYNAMAX poskytne každému automobilu dokonalú ochranu pred nízkymi teplotami počas celého roka. Spoľahlivú účinnosť zaručí zimná zmes aj v teplotách do – 80°C. Unikátne vlastnosti limitovanej edície nemrznúcej zmesy do ostrekovačov navyše aktívne chránia sklo a svetlomety pred bežnými nečistotami či mastnotou, zlepšujú viditeľnosť počas nepriaznivého počasia a napokon po sebe zanechávajú príjemnú osviežujúcu vôňu.