///Olejový Systém

Olejový Systém

  • Zvýšená ochrana proti opotrebeniu + Kompatibilný s minerálnymi aj syntetickými olejmi + Chráni proti zriedeniu oleja Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. Podporuje zníženie trenia a zvyšuje prevádzkovú spoľahlivosť pri vysokých teplotách. https://www.dynamaxoil.com/ako-chranit-motor-zvnutra/
  • + Vytvára ochrannú vrstvu proti opotrebeniu + Zníženie prevádzkovej hlučnosti, trenia a opotrebenia Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. Podporuje zníženie trenia a zvyšuje prevádzkový výkon. Vysoko výkonné aditívum určené pre použitie do všetkých typov motorov. Obsahuje keramickú zložku pre zníženie trenia a lepšiu ochranu motora proti opotrebovaniu. Zníženie trenia a opotrebovania zaisťuje vyšší výkon motora, optimalizovanú spotrebu paliva a nižšie emisie výfukových plynov. Spoľahlivosť pri vysokých teplotách . https://www.dynamaxoil.com/keramicka-ochrana-motora/
  • + Rozpúšťa znečistenia v celom olejovom systéme + Zlepšená a stabilná kompresia vo všetkých valcoch + Zabraňuje kontaminácií čerstvého oleja Prípravok slúži na odstraňovanie usadenín a nečistôt usadených v olejovom systéme, čím obnovuje kompresiu piestnych krúžkov. Prečisťuje ventily a tým znižuje hlučnosť a zvyšuje účinnosť spaľovania. Aplikuje sa naliatím do starého oleja pri vypnutom motore. Následne sa nechá voľnobeh po dobu 15 – 20 min. Nakoniec sa olej vypustí a vymení sa olejový filter.
  • + Predchádza opotrebeniu hydraulických zdvíhadiel + Vytvára ochrannú vrstvu pre zníženie hluku Prípravok znižuje poškodenie hydraulických zdvíhadiel pri vzájomnom trení a tým aj hluk produkovaný opotrebovaním zdvíhadiel. Čistí ventily a otvory na zdviháku a tým podporuje optimálnu prevádzku a zlepšuje studený štart.

Prísada do oleja, ktorá dokáže ovplyvniť spotrebu paliva, znížiť emisie a najmä podporuje ochranné vlastnosti motorového oleja je realitou dostupnou na auto-moto trhu. Dopĺňa komplexnú ponuku aditív DYNAMAX pre optimálny výkon a ochranu každého automobilu. Čistota olejového systému a zamedzenie kontaminácie nového oleja je úloha, s ktorou si v portfóliu aditív do oleja DYNAMAX úspešne poradí univerzálny a všestranný čistič olejového systému.