///Chladiaci Systém

Chladiaci Systém

  • + Zvyšuje výkon termostatu a vodnej pumpy + Odstraňuje prevádzkou spôsobené znečistenia Vhodný pre použitie do všetkých vodou chladených chladiacich systémoch. Obsahuje rýchlo reagujúce komponenty pre odstránenie znečistenia z bežného používania. Rozpúšťa a odstraňuje usadeniny, zlepšuje výkon ventilov, termostatu a vodnej pumpy.
  • + Utesňuje praskliny a malé úniky chladiacej kvapaliny + Pomáha vyhnúť sa drahej oprave Vhodný pre použitie vo všetkých vodou chladených chladiacich systémoch. Spoľahlivo, rýchlo a jednoducho utesní praskliny a malé úniky chladiacej kvapaliny. Vhodné aj ako prevencia. https://www.dynamaxoil.com/utesnovac-chladicov-moze-pomoct-v-neprijemnej-situacii/  

DYNAMAX prináša v ponuke aditív na čistenie vstrekovačov prísady, ktoré vyriešia problémy s usadeninami na ventiloch a tryskách. Dôkladný čistič ventilov a vstrekovania v jednom kroku optimalizuje spotrebu paliva a komfortne sa postará o čistotu celého systému vstrekovania bez potreby akéhokoľvek servisného zásahu, nakoľko vďaka nemu nie je potrebná demontáž systému.