///Benzínový Systém

Benzínový Systém

  • Odstraňuje nečistoty a zvyšky nespáleného uhlíka v palivovom systéme Rozpúšťa znečistenia z karburátoru a vstrekovacieho systému Viaže vlhkosť a skondenzovanú vodu Zaisťuje efektívne čistenie celého benzínového palivového systému od nádrže až po spaľovaciu komoru. Odstraňuje prevádzkou spôsobené znečistenia a zabraňuje tvorbe usadenín. Vhodný aj počas studených štartov v zimnom období.
  • Optimalizuje spotrebu paliva a emisie výfukových plynov Čistí vstrekovacie trysky Zaisťuje efektívne čistenie ventilov, vstrekovacích trysiek a vstupného priestoru bez nutnosti demontáže . Odstraňuje prevádzkou spôsobené znečistenia v celom systéme vstrekovania benzínu.
  • Zvýšenie oktánového čísla až o 3 body Zlepšené štartovacie a výkonnostné vlastnosti Prípravok pre zvýšenie oktánového čísla pre nízko oktánové palivá, alebo pre použitie v motoroch s vysoko oktánovými požiadavkami.
  • + Zamedzuje tvorbe mikrokryštálov ľadu + Chráni pred koróziou Slúži ako prevencia usadzovania vody v palivovom systéme benzínových motorových vozidiel a následnému zamedzeniu tvorby mikrokryštálov ľadu. Vďaka svojmu zloženiu znižuje koróziu a kyslosť vzniknutú oxidáciou. Aplikácia: 300 ml na 60 l benzínu nalejte do palivovej nádrže pred každým tankovaním v zimnom období.

    Zimné aditívum do benzínu, oplatí sa?

    Pred zimou určite z každej strany počúvate o dobrých vlastnostiach aditív do naftových motorov. Ale čo tie benzínové? Čítaj viac...

Spoľahlivé aditívum do benzínu je dôvod, prečo DYNAMAX vytvoril radu prísad do benzínu, ktoré sa postarajú o hladký chod motora dokonca i pri studených štartoch. Aditívum do benzínu značky DYNAMAX je tou najlepšou odpoveďou na otázku ako zvýšiť oktánového číslo benzínu a vylepšiť celkové štartovacie vlastnosti.