//Aditíva

Aditíva

 • + Redukuje sadze a emisie výfukových plynov Podporuje regeneráciu filtra pevných častíc Vysoko výkonný prípravok pre použitie vo všetkých dieselových agregátoch na zníženie emisií výfukových plynov, sadzí a zvýšenie výkonu motora. Vhodný pre všetky druhy motorovej nafty. https://www.dynamaxoil.com/dpf-cistic-moze-pomoct-pred-drahou-vymenou/
 • + Rozpúšťa usadeniny a nečistoty + Regeneruje plnú funkčnosť DPF Vysoko účinná prísada pre čistenie demontovaného filtra pevných častíc (DPF). Rozpúšťa znečistenie vo filtri a regeneruje jeho plnú funkčnosť. Použitie: vhodné pre všetky DPF.
 • Použitie bez demontovania DPF Rozpúšťa usadeniny a nečistoty + Regeneruje plnú funkčnosť DPF Vysoko účinná čistiaca kvapalina na čistenie DPF. Rozpúšťa znečistenia a regeneruje jeho plnú funkčnosť.
 • + Odstraňuje nečistoty v celom palivovom systéme + Optimalizuje spotrebu paliva + Vhodné pre common rail technológiu aj vstrekovanie čerpadlom Obsahuje vybranú kombináciu účinných látok pre ochranu palivového systému voči opotrebeniu. Účinne rozpúšťa usadeniny a zvyšky uhlíka, oleja a sadze. Zaisťuje dlhodobé mazanie vstrekovacieho čerpadla a všetkých pohyblivých častí. Prípravok je vhodný aj pre vysokotlakové systémy s priamym vstrekovaním a systémom Common rail.
 • + Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti + Prevencia voči parafínovým krištáľom až do -28°C Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Je vhodný pre použitie vo všetkých dieselových agregátoch s alebo bez DPF. Účinne zabraňuje tvorbe parafínových krištáľov, chráni a premazáva celý palivový systém až do teploty -28°C (v závislosti od kvality paliva). Zabraňuje korózií. Balenie obsahuje dávkovač. Kúpite v každej dobrej predajni s autopríslušenstvom a tiež v sieťach čerpacích staníc.

  Prečo používať zimné aditívum do nafty?

  Je tu zimné obdobie a s ním spojené komplikácie najmä u naftových motorov. Funkcie aditív dokážu eliminovať negatívny dopad nízkych teplôt na palivový systém a často tak ušetriť peňaženku od nečakaných investícií. Čítať viac...
 • Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti Prevencia voči parafínovým krištáľom až do -28°C Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Je vhodný pre použitie vo všetkých dieselových agregátoch s alebo bez DPF. Účinne zabraňuje tvorbe parafínových krištáľov, chráni a premazáva celý palivový systém až do teploty -28°C (v závislosti od kvality paliva). Zabraňuje korózií.
 • + Dezinfikuje kompletný dieselový systém / skladovacie nádrže + Zabraňuje tvorbe baktérií, hubám a plesniam Vhodný na použitie vo všetkých dieselových agregátoch a skladovacích nádržiach. Vysoko výkonný koncentrát so širokým spektrom účinku na ničenie a prevenciu voči baktériám, hubám a plesniam v zariadeniach s dlhšou dobou mimo prevádzky.
 • Odstraňuje nečistoty a zvyšky nespáleného uhlíka v palivovom systéme Rozpúšťa znečistenia z karburátoru a vstrekovacieho systému Viaže vlhkosť a skondenzovanú vodu Zaisťuje efektívne čistenie celého benzínového palivového systému od nádrže až po spaľovaciu komoru. Odstraňuje prevádzkou spôsobené znečistenia a zabraňuje tvorbe usadenín. Vhodný aj počas studených štartov v zimnom období.
 • Optimalizuje spotrebu paliva a emisie výfukových plynov Čistí vstrekovacie trysky Zaisťuje efektívne čistenie ventilov, vstrekovacích trysiek a vstupného priestoru bez nutnosti demontáže . Odstraňuje prevádzkou spôsobené znečistenia v celom systéme vstrekovania benzínu.
 • Zvýšenie oktánového čísla až o 3 body Zlepšené štartovacie a výkonnostné vlastnosti Prípravok pre zvýšenie oktánového čísla pre nízko oktánové palivá, alebo pre použitie v motoroch s vysoko oktánovými požiadavkami.
 • Zvýšená ochrana proti opotrebeniu + Kompatibilný s minerálnymi aj syntetickými olejmi + Chráni proti zriedeniu oleja Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. Podporuje zníženie trenia a zvyšuje prevádzkovú spoľahlivosť pri vysokých teplotách. https://www.dynamaxoil.com/ako-chranit-motor-zvnutra/
 • + Vytvára ochrannú vrstvu proti opotrebeniu + Zníženie prevádzkovej hlučnosti, trenia a opotrebenia Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. Podporuje zníženie trenia a zvyšuje prevádzkový výkon. Vysoko výkonné aditívum určené pre použitie do všetkých typov motorov. Obsahuje keramickú zložku pre zníženie trenia a lepšiu ochranu motora proti opotrebovaniu. Zníženie trenia a opotrebovania zaisťuje vyšší výkon motora, optimalizovanú spotrebu paliva a nižšie emisie výfukových plynov. Spoľahlivosť pri vysokých teplotách . https://www.dynamaxoil.com/keramicka-ochrana-motora/

Prísady do nafty a prísady do benzínu, ktoré DYNAMAX na auto-moto trh prináša sa postarajú o hladký chod motora, poskytnú potrebnú ochranu všetkým prvkom systému a ako bonus dokážu pozitívne ovplyvniť štartovacie vlastnosti automobilu. Na ochranu olejového systému vyvinul DYNAMAX prísady do oleja s účelom podčiarknuť účinky použitého motorového oleja. V spojení s univerzálnym čističom tak možno dosiahnuť čistotu olejového systému bez akéhokoľvek servisného zásahu. Starostlivo zvolená kombinácia kvalitných základných zložiek a špeciálnych aditív zaručuje vo výsledku prípravky, po ktorých siahajú s dôverou motoristi po celom svete. Účinné prísady do do motora, aditíva do DPF (filtra pevných častíc) a aditíva na čistenie vstrekovačov DYNAMAX sa tak zaraďujú do prvej línie kvalitných aditív na trhu.